Földi Bence 6. lett az országúti kerékpár mezőversenyében admin | 2022-05-06 | Nyári Siketlimpia | Nincs hozzászólás XXIV. Nyári Siketlimpia, Caxias do Sul Földi Bence hatalmas bravúrral a 6. helyet szerezte meg az országúti mezőnyversenyben! Szép volt, Bence! Gratulálunk! Földi Bence Eredmény Megosztás0 Tags:Földi Bence, kerékpár, Siketlimpia Related Posts Női sportlövészet: Biatovszki Mira bronzérmes az 50 m-es (3 pozició) számában Nincs hozzászólás | máj 13, 2022 Pontszerző helyezések a tájfutásban Nincs hozzászólás | máj 6, 2022 Tájfutás: Pontokat szereztek a középtávban Nincs hozzászólás | máj 11, 2022 Asztalitenisz: Női párosunk 5. helyen végeztek Nincs hozzászólás | máj 9, 2022