Beszámoló az MHSSZ XXIX. Egyéni Rapid OB-ról

Frink Ferenc győzelmével fejeződött be a MHSSZ XXIX. Egyéni Rapid OB. A versenyre 16-an neveztek be, egyetlen női résztvevővel. Sajnos az ifjúságiak közül senki nem jött el, látható volt, hogy nem volt szerencsés időpont a június közepe. A verseny kellemes színfoltja Lukácsovics László volt, aki hét évi szünet után visszatért. A 7 fordulós svájci rendszerben a FIDE (Nemzetközi Sakkszövetség) szabályzata alapján 15-15 perc alatt bonyolították le a versenyt. Frink Ferenc 2010 után másodszor nyerte el a bajnoki címet, Máté Balázs második lett és Szentgyörgyi Sándor harmadik helyen végzett. Az első 3 helyezett kupákat, érmeket és okleveleket kaptak. A díjakat és okleveleket Nyírő Zsolt az MHSSZ ügyvezető elnöke és Konkoly Sándor a sakk szakágvezetője adtak át. Köszönet érte Nyírő Zsolt, Konkoly Sándornak és Fenyves Tamásnak a verseny sikeres lebonyolításért. Külön köszönet Babutsán Ritának is a tolmácsolásért.