Földi Bence 6. lett az országúti kerékpár mezőversenyében admin | 2022-05-06 | Nyári Siketlimpia | Nincs hozzászólás XXIV. Nyári Siketlimpia, Caxias do Sul Földi Bence hatalmas bravúrral a 6. helyet szerezte meg az országúti mezőnyversenyben! Szép volt, Bence! Gratulálunk! Földi Bence Eredmény Megosztás0 Tags:Földi Bence, kerékpár, Siketlimpia Related Posts Tenisz: Máthé Gábor az elődöntőben Nincs hozzászólás | máj 10, 2022 Asztalitenisz: Női párosunk 5. helyen végeztek Nincs hozzászólás | máj 9, 2022 Zsilinszki Orsolya bronzérmes lett Nincs hozzászólás | máj 6, 2022 Hazaérkezett a magyar Siketlimpiai Csapat! Nincs hozzászólás | máj 17, 2022