emblem2017-s-f

2017 – Samsun

Biatovszki Míra sportlövő

  • 1 bronz (10 m légpuska)

emblem2013-s

2013 – Szófia

Biatovszki Míra sportlövő

  • 2 arany (10 m légpuska, 40 lövés és 50 m kiskaliberű puska, 3 pozíció, 3×40 lövés)
  • 1 bronz (50 m kiskaliberű puska, fekvő pozíció, 60 lövés)

Csizy Ferenc cselgáncsozó

  • 1 bronz (90 kg)

Máthé Gábor teniszező

  • 1 arany (férfi egyéni)

emblem2009-s

2009 – Taipei

Béndek Miklós vízilabdázó

  • 1 arany

Bene Gábor vízilabdázó

  • 1 arany

Biatovszki Míra sportlövő

  • 1 arany (10 m légpuska, 40 lövés)

Fábián István vízilabdázó

  • 1 arany

Godó Kitti cselgáncsozó

  • 1 bronz (63 kg)

Illés Viktor vízilabdázó

  • 1 arany

Király Belián vízilabdázó

  • 1 arany

Máthé Gábor teniszező

  • 1 bronz

Mihályi Ferenc tájékozódási futó

  • 1 bronz (középtáv)

Nagy Gábor vízilabdázó

  • 1 arany

Nemes Norbert vízilabdázó

  • 1 arany

Pál Zsolt vízilabdázó

  • 1 arany

Pető-Plaszkó Zsolt vízilabdázó

  • 1 arany

Pintér László vízilabdázó

  • 1 arany

Tamás Bálint vízilabdázó

  • 1 arany

Tulcsik Marcell vízilabdázó

  • 1 arany

Wohner Farkas vízilabdázó

  • 1 arany

emblem2005-s

2005 – Melbourne

Fábián István vízilabdázó

  • 1 ezüst

Felföldi Zoltán vízilabdázó

  • 1 ezüst

Kiss Péter vízilabdázó

  • 1 ezüst

Nemes Norbert vízilabdázó

  • 1 ezüst

Pavlovics Róbert vízilabdázó

  • 1 ezüst

Pető-Plaszkó Zsolt vízilabdázó

  • 1 ezüst

Pintér László vízilabdázó

  • 1 ezüst

Punyi Sebestyén vízilabdázó

  • 1 ezüst

Szilvássy András vízilabdázó

  • 1 ezüst

Tüske Márton vízilabdázó

  • 1 ezüst

Vaskó Tibor vízilabdázó

  • 1 ezüst

emblem2001-s

2001 – Róma

Bozsó János vízilabdázó

  • 1 ezüst

Csiklya Attila vízilabdázó

  • 1 ezüst

Fábián István vízilabdázó

  • 1 ezüst

Felföldi Zoltán vízilabdázó

  • 1 ezüst

Geletey Géza vízilabdázó

  • 1 ezüst

Mártonffy Máté vízilabdázó

  • 1 ezüst

Pavlovics Róbert vízilabdázó

  • 1 ezüst

Pintér László vízilabdázó

  • 1 ezüst

Punyi Sebestyén vízilabdázó

  • 1 ezüst

Riemer Zsolt vízilabdázó

  • 1 ezüst

Szilvássy András vízilabdázó

  • 1 ezüst

Tüske Márton vízilabdázó

  • 1 ezüst

emblem1997-s

1997 – Koppenhága

Bregócs Éva asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női páros)

Bozsó János vízilabdázó

  • 1 arany

Csiklya Attila vízilabdázó

  • 1 arany

Fábián István vízilabdázó

  • 1 arany

Fekete Tibor vízilabdázó

  • 1 arany

Geletey Géza vízilabdázó

  • 1 arany

Jakab Árpád vízilabdázó

  • 1 arany

Mártonffy Máté vízilabdázó

  • 1 arany

Pető-Plaszkó Zsolt vízilabdázó

  • 1 arany

Punyi Sebestyén vízilabdázó

  • 1 arany

Reider Ilona asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női páros)

Szilvássy András vízilabdázó

  • 1 arany

Tüske Márton vízilabdázó

  • 1 arany

emblem1993-s

1993 – Szófia

Bregócs Éva asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női csapat)

Küzmös Beatrix asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női csapat)

Reider Ilona asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női csapat)

Szécsi Krisztina asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női csapat)

LA_1985

1985 – Los Angeles

Aubel Gábor vízilabdázó

  • 1 ezüst

Balogi László vízilabdázó

  • 1 ezüst

Bregócs Éva asztaliteniszező

  • 1 bronz (női csapat)

Fábián István vízilabdázó

  • 1 ezüst

Fekete Tibor vízilabdázó

  • 1 ezüst

Gács László vízilabdázó

  • 1 ezüst

Jakab Árpád vízilabdázó

  • 1 ezüst

Löwenstein Pál asztaliteniszező

  • 1 bronz (férfi csapat)

Marosi László vízilabdázó

  • 1 ezüst

Nyírő Zsolt asztaliteniszező

  • 1 bronz

Pányi Béla vízilabdázó

  • 1 ezüst

Pintér Zsolt vízilabdázó

  • 1 ezüst

Steiner Edit asztaliteniszező

  • 1 bronz (női csapat)

Tóth Béla vízilabdázó

  • 1 ezüst

Turóczy Erika asztaliteniszező

  • 1 bronz (női csapat)

Víg Gyula asztaliteniszező

  • 1 bronz (férfi csapat)

Weicher Sándor asztaliteniszező

  • 1 bronz (férfi csapat)

Zalka László vízilabdázó

  • 1 ezüst

emblem1981-s

1981 – Köln

Aubel Gábor vízilabdázó

  • 1 arany

Balogh Imre labdarúgó

  • 1 ezüst

Balogi László vízilabdázó

  • 1 arany

Bárány Ferenc labdarúgó

  • 1 ezüst

Benkő Sándor labdarúgó

  • 1 ezüst

Borbély Endre labdarúgó

  • 1 ezüst

Borbély Tibor labdarúgó

  • 1 ezüst

Fábián István vízilabdázó

  • 1 arany

Fekete Tibor vízilabdázó

  • 1 arany

Fodor István labdarúgó

  • 1 ezüst

Fuisz Tibor labdarúgó

  • 1 ezüst

Gyuricza Ferenc labdarúgó

  • 1 ezüst

Jaksics Ferenc vízilabdázó

  • 1 arany

Kiss József labdarúgó

  • 1 ezüst

Kósa Balázs vízilabdázó

  • 1 arany

Lélek János labdarúgó

  • 1 ezüst

Löwenstein Pál asztaliteniszező

  • 1 ezüst (férfi páros)
  • 1 bronz (férfi csapat)

Marosi László vízilabdázó

  • 1 arany

Mihalkó János labdarúgó

  • 1 ezüst

Nagy János labdarúgó

  • 1 ezüst

Nagy Valéria atlétikázó

  • 1 ezüst (távolugrás)

Pányi Béla vízilabdázó

  • 1 arany

Suba János labdarúgó

  • 1 ezüst

Suba Tamás labdarúgó

  • 1 ezüst

Széll Gábor asztaliteniszező

  • 1 ezüst (férfi páros)
  • 2 bronz (férfi csapat, vegyes páros)

Szűcs Zoltán labdarúgó

  • 1 ezüst

Terbe László labdarúgó

  • 1 ezüst

Varga Béla vízilabdázó

  • 1 arany

Varga József vízilabdázó

  • 1 arany

Weicher Sándor asztaliteniszező

  • 1 bronz (férfi csapat)

Weltner Györgyné asztaliteniszező

  • 1 bronz (vegyes páros)

Zalka László vízilabdázó

  • 1 arany

emblem1977-s

1977 – Bukarest

Aubel Gábor vízilabdázó

  • 1 arany

Balogi László vízilabdázó

  • 1 arany

Fábián István

  • 1 bronz (4×200 m gyors váltó)

Fekete Tibor vízilabdázó

  • 1 arany

Gács László vízilabdázó

  • 1 arany

Implon Aranka

  • 2 ezüst (női páros, női egyéni)
  • 1 bronz (vegyes páros)

Kollár László vízilabdázó

  • 1 arany

Kósa Balázs vízilabdázó

  • 1 arany

Löwenstein Pál

  • 1 ezüst (férfi egyéni)
  • 1 bronz (vegyes páros)

Marosi László vízilabdázó

  • 1 arany

Pányi Béla vízilabdázó

  • 1 arany

Szegedi Mihály úszó

  • 1 bronz (4×200 m gyors váltó)

Varga Béla vízilabdázó

  • 1 arany

Varga József vízilabdázó

  • 1 arany

Vida Zoltán úszó

  • 2 bronz (1500 m gyors, 4×200 m gyors váltó)

Vincze Tamás úszó

  • 1 bronz (4×200 m gyors váltó)

Weltner Györgyné asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női páros)

Zalka László vízilabdázó

  • 1 arany

emblem1973-s

1973 – Malmő

1. Aubel Gábor úszó

  • 1 ezüst (4×200 m gyors váltó)

2. Fábián István úszó

  • 1 ezüst (4×100 m vegyes váltó)

3. Implon Aranka asztaliteniszező

  • 3 arany (női csapat, női egyéni, női páros)
  • 1 ezüst (vegyes páros)

4. Ivánkay Terézia asztaliteniszező

  • 1 arany (női csapat)
  • 1 bronz (női páros)

5. Löwenstein Pál asztaliteniszező

  • 3 bronz (férfi egyéni, férfi páros, vegyes páros)

6. Pányi Béla úszó

  • 1 arany (200 m hát)
  • 2 ezüst (4×200 m gyors váltó, 4×100 m vegyes váltó)
  • 1 bronz (100 m gyors)

7. Széll Gábor asztaliteniszező

  • 1 bronz (férfi páros)

8. Varga Béla úszó

  • 2 ezüst (4×200 m gyors váltó, 4×100 m vegyes váltó)

9. Vida Zoltán úszó

  • 2 ezüst (4×200 m gyors váltó, 4×100 m vegyes váltó)

10. Weltner Györgyné asztaliteniszező

  • 2 arany (női csapat, női páros) 1 ezüst (női egyéni)

11. Weltner Terézia asztaliteniszező

  • 1 arany (női csapat)
  • 2 bronz (női egyéni, női páros)

emblem1969-s

1969 – Belgrád

1. Aubel Gábor úszó

  • 2 ezüst (1500 m gyors, 4×200 m gyors váltó)
  • 1 bronz (4×100 m vegyes váltó)

2. Barcza Kálmán labdarúgó

  • 1 bronz

3. Barta Sándor labdarúgó

  • 1 bronz

4. Benedek György labdarúgó

  • 1 bronz

5. Benedek Sándor labdarúgó

  • 1 bronz

6. Borda László labdarúgó

  • 1 bronz

7. Brecska Katalin asztaliteniszező

  • 2 arany (női csapat, női páros)
  • 1 ezüst (vegyes páros)

8. Büki Ferenc labdarúgó

  • 1 bronz

9. Földessy József atléta

  • 2 arany (100 és 200 m futás)

10. Füzessy Géza labdarúgó

  • 1 bronz

11. Gál Béláné asztaliteniszező

  • 3 bronz (női egyéni, női páros, vegyes páros)

12. Holicska Lajos labdarúgó

  • 1 bronz

13. Implon Aranka asztaliteniszező

  • 4 arany (női csapat, női egyéni, női páros, vegyes páros)

14. Ivánkay Terézia asztaliteniszező

  • 1 ezüst (női egyéni)

15. Jagodics Rezső labdarúgó

  • 1 bronz

16. Klopper Péter labdarúgó

  • 1 bronz

17. Kollár László úszó

  • 1 arany (1500 m gyors)
  • 1 ezüst (4×200 m gyorsváltó)
  • 2 bronz (200 m pillangó, 4×100 m vegyes váltó)

18. Koschmár Imre labdarúgó

  • 1 bronz

19. Laczkó József labdarúgó

  • 1 bronz

20. Löwenstein György asztaliteniszező

  • 1 arany (férfi csapat)
  • 1 ezüst (férfi páros)

21. Löwenstein Pál asztaliteniszező

  • 2 arany (férfi csapat, vegyes páros)
  • 1 bronz (férfi egyéni)

22. Nagy Endre úszó

  • 1 ezüst (4×200 m gyors váltó)

23. Németh József labdarúgó

  • 1 bronz

24. Ormódi Csaba labdarúgó

  • 1 bronz

25. Pál János asztaliteniszező

  • 1 ezüst (férfi páros)
  • 1 bronz (vegyes páros)

26. Pányi Béla úszó

  • 2 bronz (200 m hát, 4×100 m vegyes váltó)

27. Papp Péter labdarúgó

  • 1 bronz

28. Szarka Miklós labdarúgó

  • 1 bronz

29. Széll Gábor asztaliteniszező

  • 2 arany (férfi egyéni, férfi csapat)
  • 1 ezüst (vegyes páros)

30. Tariczky István úszó

  • 1 ezüst (4×200 m gyors váltó)
  • 1 bronz (4×100 m vegyes váltó)

31. Turányi László labdarúgó

  • 1 bronz

32. Weltner Györgyné asztaliteniszező

  • 1 arany (női csapat)
  • 1 bronz (női páros)

emblem1965-s

1965 – Washington

Andok Katalin atléta

  • 1  arany (diszkoszvetés)

Aubel Gábor úszó

  • 2 arany (200 m mell, 4×200 m gyors váltó)
  • 1 ezüst (1500 m gyors)

Ivánkay Terézia asztaliteniszező

  • 3 arany (női egyéni, női páros, női csapat)

Kollár László úszó

  • 2 arany (1500 m gyors, 4×200 m gyors váltó)
  • 2 ezüst (400 m gyors, 4×100 m vegyes váltó)
  • 1 bronz (100 m gyors)

Löwenstein György

  • 2 ezüst (férfi csapat, férfi páros)
  • 1 bronz (férfi egyéni)

Löwenstein Pál

  • 4 ezüst (férfi csapat, férfi egyéni, férfi páros, vegyes páros)

Nagy Endre úszó

  • 1 arany (4×200 m gyors váltó)
  • 1 ezüst (4×100 m vegyes váltó)

Tariczky István úszó

  • 1 ezüst (4×100 m vegyes váltó)
  • 1 bronz (200 m mell)

Vasák Iván úszó

  • 1 arany (4×200 m gyors váltó)
  • 2 ezüst (200 m mell, 4×100 m vegyes váltó)

Weltner György asztaliteniszező

  • 1 ezüst (férfi csapat)

Weltner Györgyné asztaliteniszező

  • 2 arany (női csapat, női páros)
  • 1 ezüst (vegyes páros)

emblem1961-s

1961 – Helsinki

Aubel Gábor úszó, vízilabdázó

  • 2 arany (vízilabda, 4×100 m gyors váltó)
  • 1 ezüst (1500 m gyors)

Bisztrovits József vízilabdázó

  • 1 arany

Boros Ferenc vízilabdázó

  • 1 arany

Detrich Ernő vízilabdázó

  • 1 arany

Horváth Sándor asztaliteniszező

  • 1 bronz

Ivánkay Terézia asztaliteniszező

  • 1 arany (női páros)

Kollár László úszó, vízilabdázó

  • 4 arany (vízilabda, 400 m gyors, 1500 m gyors, 4×100 m gyors váltó)
  • 1 ezüst (100 m pillangó)

Kun Mihály úszó, vízilabdázó

  • 3 arany (vízilabda, 100 m gyors, 4×100 m gyorsváltó)

Löwenstein Éva asztaliteniszező

  • 1 arany (női egyéni)

Löwenstein Pál asztaliteniszező

  • 1 arany (férfi egyéni)
  • 2 ezüst (férfi páros, vegyes páros)

Magyar Katalin atléta

  • 1 arany (diszkoszvetés)

Nagy Endre úszó, vízilabdázó

  • 2 arany (vízilabda, 4×100 m gyors váltó)
  • 1 ezüst (100 m hát)
  • 1 bronz (100 m gyors)

Raibl Ferenc vízilabdázó

  • 1 arany

Szirt Lajos vízilabdázó

  • 1 arany

Szolomayer János asztaliteniszező

  • 1 bronz (férfi páros)

Takó Tamás asztaliteniszező

  • 1 ezüst (férfi páros)

Traskó Pál vízilabdázó

  • 1 arany

Vasák Iván úszó, vízilabdázó

  • 2 arany (vízilabda, 200 m mell)

Weltner Györgyné asztaliteniszező

  • 1 arany (női páros)
  • 1 ezüst (vegyes páros)

emblem1957-s

1957 – Milánó

Boros Ferenc vízilabdázó

  • 1 arany

Décsey Gabriella asztaliteniszező

  • 1 arany (női páros)

Denninger Henrik vízilabdázó

  • 1 arany

Detrich Ernő vízilabdázó

  • 1 arany

Kollár László úszó, vízilabdázó

  • 5 arany (vízilabda, 400 m gyors, 100 m pillangó, 4×100 m gyors váltó, 3×100 m vegyes váltó)

Kun Mihály úszó

  • 3 arany (100 m gyors, 100 m hát, 4×100 m gyors váltó)
  • 1 ezüst

Löwenstein Pál asztaliteniszező

  • 2 arany (férfi egyéni, vegyes páros)

Medgyesi Imre vízilabdázó

  • 1 arany

Nagy Endre úszó, vízilabdázó

  • 3 arany (vízilabda, 4×100 m gyors váltó, 3×100 m vegyes váltó)
  • 1 ezüst (100 m gyors)
  • 1 bronz (400 m gyors)

Pelcz Károly úszó, vízilabdázó

  • 2 arany (vízilabda, 4×100 m gyors váltó)
  • 2 ezüst (200 m mell, 100 m pillangó)
  • 1 bronz (1500 m gyors)

Szirt Lajos úszó, vízilabdázó

  • 2 arany (vízilabda, 3×100 m vegyes váltó)

Traskó Pál vízilabdázó

  • 1 arany

Weltner Györgyné asztaliteniszező

  • 2 arany (női páros, vegyes páros)
  • 1 ezüst (női egyéni)

emblem1935-s

1935 – London

Kraszner Vilma úszó

  • 1 arany (100 m gyors)
  • 1 ezüst (100 m hát)

Unghváry Gizella úszó

  • 1 ezüst (100 m gyors)
  • 2 bronz (100 m hát, 200 m mell)

emblem1931-s 1931 – Nürnberg

Kraszner Vilma úszó

  • 3 arany (100 és 200 m gyors, 50 m hát)
  • 1 ezüst (100 m hát)

Unghváry Gizella úszó

  • 2 arany (100 m hát, 200 m mell)
  • 1 ezüst (100 m gyors)

emblem1928-s

 1928 – Amszterdam

Kraszner Vilma úszó

  • 1 arany (100 m mell)

Esetleges hibák jelzése: office@hdsf.hu